Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Dažnos klaidos renkantis langus

Renkantis naujus plastikinius langus ar duris, neretai padaromos reikšmingos klaidos, o tai lemia nusivylimą, nepasitenkinimą ir svarbiausia nuotolius. Tai kokios tos esminės klaidos?:

Nepakankamai šiltas ir sandarus langas – įsivaizduokite rinkotės naujus langus, kažkas pasakė ar pasiūlė pataupyti, įsigijote pigius nešiltus langus, rezultatas – langai nesandarūs, patiriami nuostoliai, langus pakeisti per brangu, jūs nusivylęs.

Klaida manyti, kad sienas padarysiu šiltesnes, daugiau investuosiu, o ant langų – sutaupysiu. Būtent pro langus prarandama daugiausiai šilumos, todėl langams netaupykite.

Didžiausią dėmesį skirkite langų šilumos perdavimo rodikliui – Uw vertei. Kuo ji mažesnė, tuo daugiau šilumos sulaiko langai ir durys.

Nekreipti dėmesio į lango techninius parametrus – be abejonės langas yra vis svarbesnė interjero detalė ir jis turi būti gražus, stilingas, tačiau nepamirškite, kad langas turi savo paskirtį ir jo techninės savybės yra labai svarbios. Taigi kai išsirinkote lango spalvą, stilių ar modelį, būtinai įsigilinkite į jo techninius parametrus. Ar jums tikrai reikalingas gražus langas, bet šaltas, nesandarus, rasojantis ir tt.?

Rinktis pagal mažiausią kainą – išsiuntėte kelis pasiūlymus, gavote kainas ir renkatės pigiausią variantą? Tai greičiausiai yra jūsų klaida. Noras sutaupyti langų kokybės sąskaita, nulems dar didesnes jūsų sąnaudas, nes paprastai pigesni – pigūs langai yra gaminami iš pigių, nekokybiškų, ne mūsų klimatui skirtų medžiagų, dedami prasti apkaustai – varstymo mechanizmai, plonesnių nei 3mm sienelių profiliai.

Taupyti lango montavimui – išsirinkote gerą, kokybišką langą negailėdami pinigų, o montavimą nusprendėte patikėti kitiems, pigiau pasiūliusiems montuotojams? Tai dar viena klaida, kuri gali lemti blogą rezultatą – turėsite blogai sumontuotą šiltą langą, kuris netarnaus jums pagal savo galimybes ir parametrus. Langų pardavėjas tokiu atveju neatsako už blogai sumontuotą langą. Jeigu jau perkate gerus, šiltus langus – tai ir jų sumontavimas turi būti geras ir šiltas, naudojant tam skirtas medžiagas ir sistemas.

Neapgalvota lango paskirtis ir prasti varstymo mechanizmai – prieš užsakydami langus gerai apgalvokite ko norite iš langų? ar jums reikia padidinto saugumo? ar reikia apsaugos nuo saulės ar nuo vaikų? ar langas turi būtinai būti varstomas, nes tokie langai brangesni? Kaip intensyviai ir kokiam tikslui bus naudojamas langas? Būtent šių kriterijų tikslaus pasirinkimo pagalba galima nemažai sutaupyti pinigų (pvz. nesirenkant varstomo lango ten kur nėra tam reikalo) ir tuo pačiu pasirinkti geresnius lango parametrus tam langui, kuris bus intensyviai naudojamas.

Nesirinkite stumdomų langų, nes jie tikrai brangesni, labiau genda, reikalauja daugiau priežiūros ir būna nesandarūs (pvz. stumdomi langai/durys į terasą).

Nepamirškite apie langų matmenis – didelis langas = gražu= daugiau bėdų. Jeigu gamintojas rekomenduoja – mažinkit langus, dėkite standumo briaunas.

Galvodami apie langų matmenis, nepamirškite ir apie stambius baldus. Ar jie tikrai tilps pro duris? Ar nereikia bent vieno lango padaryti didesnių išmatavimų? Darant didelių išmatavimų langą, didelių gabaritų daiktams įnešti, rekomenduojame rinktis dvivėrį langą – su dviem varčiom, kurios atsidaro į priešingas puses. Toks langas išlaiko standumą.

Rinktis plastikines duris iš langams skirto profilio – Durys ne langai. Siekiant pigumo, jums gali pasiūlyti arba jūs galite pasirinkti gaminti duris iš langam skirto profilio. Būkite atidūs, netaupykite, nedarykite klaidos šioje vietoje. Durys yra kelis kartus intensyviau naudojamos, ir todėl jos turi būti gaminamos iš tinkamo, durim skirto profilio, durim skirtų mechanizmų. Langams skirtas profilis neatlaikys durų apkrovų, išsikraipys, durys taps nesandarios ir neilgai trukus turėsite daug bėdų, nuostolių ir nusilvylimo.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į jums kilusius klausimus.
15 metų patirtis
Aukščiausia kokybė
Langų remontas
Serviso paslaugos
5 metų priežiūra