Skip links

Langų ir durų priedai

94cmTo1Xv9FAeR F6C7AlTeNbKL4lFTSjsyZx YD Rq9Wq b9AhOvJca9 134mdwvvb2Vg
FNr0kSkVAL1JscDyBORKL66kScvmwhbSrlF0xG4THY9EPKDIL9IIY4nP9mG Z2Ttw5rHyg
zFLfAiVFROJYO1Df0Mo9sfXqdKVd536 z6k WVI8uikw1l3Rz7YYh xFsfaDkOX2yxxeg

Siūlomi langų priedai,montavimo ir remontinės medžiagos

 • Dviejų ir trijų stiklų Stiklo paketai su termo rėmeliu arba be rėmelio.
 • Stiklo paketai su grūdintu stiklu itin didielių parametrų gaminiams.
 • Laminuoti stiklo paketai (tamsinti, matinti, neperšaunami ir t,t,).
 • Garso izoliaciniai stiklo paketai.
 • Lauko skardinės palangės(skardos lankstiniai).
 • Aliuminio lauko palangės.
 • Įvairios apsaugos: nuo įsilaužimo, apsauginės ( vaikų), rankenos su raktu, mygtukinės rankenos, šoniniai fiksatoriai, papildomi užraktai.
 • Vidaus palangės iš medžio plokštės ir plastikinės.
 • Langų apkaustai ir langų tarpinės.
 • Apdailinės PVC juostos su dvipusia lipnia juosta (30-60mm). Apdailnės -klijuojamos PVC juostos be dvipusės lipnios juostos (60-100mm).
 • Balkonų rankenėlės, fiksatoriai (gamintojo spalvos).
 • Durų pritraukėjai ir kita plastikinių langų furnitūra.
 • Garo ir vėjo izoliacinės juostos, kitos montavimo medžiagos. Remontinės PVC profilių medžiagos(klijai, plastiko dažai, taškiniai markeriai).
 • Specialūs langų stiklo audinio pluošto tvirtinimo elementai langų išnešimui į šiltinimo medžiagą (betono, molio, silikatiniams ir kt, blokeliams)
LetFhZna8XDGlsEH19Puk2RILYw eAaPY F vAxIzazMmJfOrC1n 2dIawmUagI9tMT9ag
ITi8cj1TCmYMN3kOHLNNHHehzxmrVvv7wuQDUi9uYV2nS PjyWzPJmDABDaca4ua1yZVRQ
iBDo f YaK1SiFXXG 0piuKKhunPdVHQpnDmuXN85wFh40LHK M0wN0ue3AbASYCVX20tA
pea0ROzOg179n XLmAPvqnFIBuHHKcJPcW45Ryi1MhnR9uMREGG9IMIch5r0rkR97HZyVA

Plastikiniai langai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško efektyvių, tvirtų ir patvarų langų, kurių priežiūra yra paprasta ir kurie neperkrauna namų biudžeto. Šie langai yra gaminami iš PVC medžiagos, kuri yra atspari drėgmei, korozijai ir temperatūros pokyčiams. Be to, plastikiniai langai gali būti įvairių spalvų ir dizaino, taigi, jie gali atitikti bet kokio stiliaus namų ar buto interjerą.

Pagrindinės Plastikinių langų dalys

Plastikinių langų konstrukcija susideda iš daugybės dalių, kurių kiekviena atlieka savo svarbią funkciją. Svarbiausios plastikinių langų dalys yra šios:

Profiliai – tai yra pagrindinės plastikinių langų dalys, kurios sudaro jų karkasą. Profiliai gaminami iš PVC medžiagos ir yra atsparūs temperatūros pokyčiams, drėgmei ir korozijai. Profiliai turi įvairias geometrines formas ir storio variantus, todėl jie gali atitikti bet kokio stiliaus langų dizainą. Geri profiliai yra atsparūs temperatūros pokyčiams, drėgmei, korozijai ir šviesai. Be to, jie turėtų turėti gerą atsparumą sugadinimams ir lankstumui. Gerai pagaminti profiliai yra kieti, bet elastingi, todėl jie turi būti lengvai įrengiami ir patikimai laikomi. Taip pat svarbu pasirinkti profilius, kurie tinka jūsų namų ar buto interjerui ir atitinka jūsų stiliaus ir spalvų pasirinkimą.

Stiklas – tai yra plastikinių langų dalis, kuri užtikrina natūralų apšvietimą ir oro apykaitą patalpose. Plastikiniai langai dažnai yra dvigubi su termoizoliacija, kuri padeda išlaikyti šilumą patalpose ir sumažina energijos sąnaudas. Stiklo kokybė taip pat yra svarbi plastikinių langų dalis. Stiklas turėtų būti gerai apdorotas ir turėti aukštą termoizoliacijos savybę. Dvigubi langai su termoizoliacija padeda sumažinti energijos sąnaudas ir užtikrina patogią ir saugią klimato kontrolę patalpose. Be to, langų stiklas turėtų būti patvarus ir atsparus smūgiams, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų ir padidintumėte savo namų saugumą.

Guoliai ir mechanizmai – tai yra plastikinių langų dalys, kurios užtikrina jų atidarymo ir uždarymo mechanizmą. Guoliai yra gaminami iš metalo ir yra atsparūs korozijai, o mechanizmai yra pagaminti iš plastiko ir yra tvirti bei patvarūs. Guolių ir mechanizmų kokybė taip pat turi būti gera. Gerai pagaminti guoliai turi būti patikimi ir tvirti, kad langai būtų lengvai atidaromi ir uždaromi, taip pat turėtų būti atsparūs korozijai ir sugadinimams. Mechanizmai turėtų būti patikimi ir patvarūs, kad būtų užtikrinta ilga plastikinių langų tarnavimo trukmė.

Tarpinės gumos – tai yra langų dalys, kurios užtikrina hermetiškumą ir vandeniui bei orui nepatekti į patalpą. Tarpinės gumos gaminamos iš silikono ir yra atsparios drėgmei ir temperatūros pokyčiams. Tarpinių gumų kokybė taip pat yra svarbi. Gerai pagamintos tarpinės gumos užtikrina hermetiškumą ir apsaugo patalpas nuo drėgmės ir oro srautų. Jos turėtų būti atsparios drėgmei ir temperatūros pokyčiams, kad išlaikytų savo funkcionalumą ilgą laiką.

Apdailos detales – tai yra langų dalys, kurios suteikia jiems estetišką ir tvarkingą išvaizdą. Apdailos detales gaminamos iš PVC medžiagos ir yra atsparios drėgmei, korozijai ir temperatūros pokyčiams. Jos turėtų suteikti langams tvarkingą ir estetišką išvaizdą, taip pat turėtų būti lengvai prižiūrimos ir valomos. Apdailos detales gali būti įvairios, tokios kaip apvadas, užtvarai, durelių rankenos ir kt.

Kas yra plastikinių langų furnitura?

Plastikinių langų furnitura yra mechaniniai komponentai, kurie reikalingi, kad langai veiktų tinkamai. Tai gali apimti įvairius elementus, tokius kaip rankenos, žirklės, grotos, stiklo tvirtinimo profiliai, langų užraktai ir kt.

Plastikinių langų furnitura būtina, kad langai veiktų patogiai ir saugiai. Pavyzdžiui, langų rankenos yra naudojamos atidaryti ir uždaryti langus, o žirklės leidžia langams atsiriboti nuo rėmo ir leisti juos lengvai atidaryti ar uždaryti. Grotos ir stiklo tvirtinimo profiliai naudojami laikant stiklą tvirtai priklijuotą prie rėmo, kad nebūtų įmanoma lengvai įsilaužti pro langą.

Visų svarbiausia, atkreipkite dėmesį į lango furnitūrą renkantis langus. Tai padės užtikrinti, kad jūsų langai veiktų patogiai ir efektyviai, o jų montavimas bus saugus ir ilgaamžis.

Pabaigai apie langų dalis

Plastikinių langų dalys turi būti kokybiškos ir tvirtos, kad langai ilgaiišlaikytų savo funkcionalumą ir atitiktų savo paskirtį. Taigi, renkantis plastikinius langus, svarbu atkreipti dėmesį į jų dalis ir jų kokybę.

Plastikinių langų dalys yra svarbios, kad užtikrintų langų veikimo kokybę ir jų ilgą tarnavimo laiką. Profiliai, stiklas, guoliai, tarpinės gumos ir apdailos detales yra svarbios dalys, kurioms reikia atkreipti dėmesį renkantis plastikinius langus. Taigi, renkantis plastikinius langus, svarbu atkreipti dėmesį į jų kokybę ir montavimą, kad būtų užtikrintas jų veikimo efektyvumas ir ilgalaikis naudojimas.