Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Terasų ir balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas varstoma plastikine sistema

Balkonų stiklinimas plastiku – tai šilto stiklinimo būdas.

Balkono stiklinimo plastiku privalumai:

 • sumažina temperatūros pokyčius balkone ir puikiai izoliuoja šilumą;
 • pasižymi itin geromis garso izoliavimo savybėmis, todėl namie bus gerokai ramiau ir tyliau;
 • leidžia balkoną išnaudoti efektyviau ir patogiau;
 • sudaro galimybę praplėsti gyvenamąją erdvę;
 • garantuoja balkono saugumą ir padidina buto saugumą;
 • galimybė rinktis profilių spalvą;
 • užtikrina vėdinimo galimybes;
 • naudajami tie patys profiliai kaip ir plastikinių langų gamyboje

Balkono stiklinimas plastiku pats geriausias pasirinkimas, jeigu planuojate ne tik įstiklinti balkoną, bet ir apšiltinti balkono sienas, lubas ir grindis, jeigu planuojate praplėsti gyvenamąją erdvę arba balkone leisti laiką ir vėsiuoju metų periodu ar įsirengti poilsio zoną.

Balkono stiklinimas plastiku turi daug privalumų, bet šis būdas nerekomenduojamas, jei balkonas yra nedidelis, siauras. Kadangi šie langai yra varstomi, o ne stumdomi, todėl praverti langai gali trukdyti leisti laiką balkone, trukdyti daiktams, atima erdvės. Kadangi plastikinė balkono stiklinimo konstrukcija yra sunki, reikia atsižvelgti į galimybes montuoti tokią sistemą ant esamos balkono konstrukcijos- tai ne visada leistina.

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema

Balkono stiklinimas aliuminiu – tas šaltasis stiklinimo būdas, tačiau tai – vienas moderniausių balkono stiklinimo būdų.

Balkono stiklinimo aliuminiu privalumai:

 • gražu, modernu, patogu ir šiuolaikiška;
 • kainuoja mažiau nei stiklinimas plastikine sistema;
 • idealiai tinka, jeigu balkone neketinama įrengti gyvenamosios erdvės, sujungtos su kambariu;
 • ši sistema lengva, neapkrauna balkono turėklų papildomu dideliu svoriu;
 • galimybė rinktis profilio spalvą;
 • puiki apsauga nuo vėjo, dulkių, lietaus ir sniego balkone;
 • nesideformuoja, nes aliuminis atsparus temperatūrų pokyčiams.
 • Tvirtumas ir ilgaamžiškumas – aliuminio profiliai yra net kelis kartus tvirtesni už medinius langus,jų nereikės nei periodiškai dažyti, nei keisti po keletos metų.
 • Tai slankiojančių langų sistema, todėl taupo balkono erdvę, saugu palikti pravirus langus ir vėjas jų nesudaužys. Praviri langai neužima vietos, todėl puikiai tinka leisti laiką, gerti kavą balkone ir tuo pat metu mėgautis grynu oru ir gamta.

Aliuminio langų sistema nerekomenduojama, jei balkono erdvėje planuojate įrengti gyvenamąją zoną, praplėsti namų erdvę. Tokiu atveju ženkliai geresnis pasirinkimas bus plastikinė stiklinimo sistema, kuri užtikrins aukščiausio lygio saugumą, šilumą ir garso izoliaciją.

Terasų stiklinimas aliuminiu, plastiku ir berėme stiklo sistema

Terasos gali būti stiklinamos tiek naudojant aliuminio profilių sistemą tiek plastikinių profilių sistemą tiek ir berėme stiklinimo sistemą. Visos šios sistemos turi savo privalumų ir trūkumų ir naudojamos pagal kiekvieno kliento poreikį.

Jeigu jus domina terasos stiklinimas ir jums reikia patarimo, kaip tai geriau padaryti ar kokią stiklinimo sistemą pasirinkti – kreipkitės ir mūsų specialistai jums padės išsirinkti.

Balkonų stiklinimas bei privalumai

Balkonų stiklinimas yra populiarus būdas paversti balkoną patogia ir funkcionalia erdve, kurioje galima mėgautis oru visais metų laikais. Stiklinimo procesas susideda iš stiklo sienelių tvirtinimo balkono rėmelyje, kurios uždaro balkono dalį nuo išorinio aplinkos, suteikdamos šilumos izoliaciją ir apsaugą nuo neigiamo oro poveikio.

Vienas iš svarbiausių balkonų stiklinimo privalumų, kai renkatės balkonų stiklinimą, yra galimybė išplėsti gyvenamąją erdvę. Balkonų stiklinimas padeda paversti balkoną į patogią ir patalpinimui tinkamą erdvę, kurioje galima naudoti kaip papildomą kambarį. Stiklinimas leidžia patogiai mėgautis oru ir aplinka visais metų laikais.

Kitas balkonų stiklinimo privalumas yra sumažintos triukšmo ir šalčio bangos. Gerai izoliuoti stiklo sieneliai ne tik padeda išlaikyti šilumą ir sumažinti šildymo sąnaudas, bet ir padeda apsaugoti nuo triukšmo ir vėjo. Tai ypač aktualu gyvenant miesto centre ar šalia greitkelio.

Be to, balkono stiklinimas yra patikima ir ilgaamžė investicija. Tinkamai sumontuotos stiklo sienelės yra tvirtos ir patvarios, todėl nereikia jų keisti ilgą laiką. Taip pat stiklas yra lengvai prieinama ir prieinama kaina, todėl tai yra labai ekonomiškas būdas paversti balkoną patogia ir funkcionalia erdve.

Svarbu atkreipti dėmesį į stiklo sienelių montavimą. Gerai sumontuotos stiklo sienelės turi būti tvirtos ir stabilios, kad būtų užtikrintas jų saugumas. Todėl svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusią stiklinimo įmonę, kuri turėtų kvalifikuotus specialistus ir gera patirtį stiklinimo srityje.

Galutinis stiklinimo rezultatas priklauso nuo to, kiek dėmesio buvo skiriama stiklo rūšių ir montavimo kokybei. Todėl rekomenduojama pasirinkti patikimą ir patyrusią stiklinimo įmonę, kuri gali padėti jums pasirinkti tinkamą stiklo rūšį ir sukurti stiklo sienelių projektą.

Terasų stiklinimas

Terasų stiklinimas yra viena iš populiariausių terasų apdailos metodų. Šis procesas susideda iš stiklo sienelių montavimo, kurios apsaugo terasą nuo neigiamo oro poveikio ir padeda sukurti šilumos izoliaciją. Toliau aptarsime išsamiau , kas yra terasų stiklinimas ir kuo jis skiriasi nuo balkonų stiklinimo.

Pirma, svarbu pažymėti, kad terasų stiklinimas ir balkonų stiklinimas yra panašūs, tačiau yra keletas svarbių skirtumų. Pirmiausia, terasų stiklinimo procesas yra sudėtingesnis, nes terasos yra didesnės ir dažnai yra tvirtinamos tiesiai prie namų fasados. Be to, terasų stiklinimas dažnai reikalauja specialios įrangos ir daugiau darbo jėgos, kad būtų galima užtikrinti tinkamą stiklo sienelių tvirtinimą.

Vienas iš pagrindinių terasų stiklinimo privalumų yra tas, kad jis padeda sukurti papildomą erdvę, kurioje galima mėgautis oru visus metų laikus. Taip pat stiklinimas padeda sukurti jaukią atmosferą, apsaugant terasą nuo vėjo ir lietaus. Be to, terasų stiklinimas gali padėti padidinti namų vertę ir padidinti jų estetinę vertę.

Tarp terasų stiklinimo ir balkonų stiklinimo yra ir keli kitokie skirtumai. Pavyzdžiui, terasų stiklinimo procesas dažnai yra sudėtingesnis dėl didesnių matmenų ir yra reikalinga speciali įranga ir tvirtinimo elementai. Be to, terasų stiklinimas gali būti brangesnis nei balkonų stiklinimas dėl reikiamų tvirtinimo elementų ir didesnio stiklo kiekio.

Kitas skirtumas tarp terasų ir balkonų stiklinimo yra stiklo rūšys, kurios gali būti naudojamos. Pavyzdžiui, terasų stiklinimas dažnai reikalauja tvirtesnio stiklo, kuris yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir šalčiui. Tuo tarpu balkonų stiklinime gali būti naudojami plonesni ir lengvesni stiklai.

Kai kurie žmonės galbūt nori stiklinti savo terasą ar balkoną patys, tačiau tai gali būti pavojinga ir neefektyvu. Profesionalus stiklinimo specialistas gali užtikrinti tinkamą stiklo sienelių montavimą, kokybę ir saugumą.

Kodėl verta rinktis terasų ir balkonų stiklinimą iš “NEO langai”?

Patirtis ir profesionalumas

NEO langai” turi ilgametę patirtį stiklinimo srityje, todėl jų specialistai yra labai kvalifikuoti ir profesionalūs. Jie pasiruošę atlikti bet kokius terasų ir balkonų stiklinimo darbus, nepriklausomai nuo sudėtingumo ir projekto dydžio.

Aukštos kokybės medžiagos

“NEO langai” naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas, kad užtikrintų patvarumą, ilgaamžiškumą ir estetinį išvaizdą. Jie naudoja stiklo sienelės, kurios yra atsparios ne tik vandeniui, bet ir ultravioletiniams spinduliams.

Naudingi patarimai

15 metų patirtis
Aukščiausia kokybė
Langų remontas
Serviso paslaugos
5 metų priežiūra